Динамо - ФК Львів
10 листопада 2008
Коли приходиш на матч після Ліги чемпіонів складається відчуття, що прийшов на залишки столу після великого банкету. Ніяка гра, ніяка шиза, мало людей на секторі, ще й звичний споукмен десь пропав. На вході поставили ще один, четвертий кордон міліції, саме вони не пропустили розтяжки, а аргумент на питання "Чому? Завжди ж проносили..." залізний - "Я так сказав!". В день української мови і писемності весь перший тайм кияни заряджали українською. Багато зарядів було перероблено, спробували і нові пісні. Звук на слабеньку трійку. Після перерви була проведена акція проти прийняття нового антифанатського закону - на перилах було вивішено напис "Шановні депутати, що ви знаєте про футбол?" і банер, де фанат прирівнювався до злочинця. Щоб хоч якось зігрітись в другому таймі був слем "стінка на стінку".

На 22-му секторі справи ще гірші від матчу до матчу. Тепер, ті 35-40 чоловік, які раніше шизіли нон-стоп, мовчки насолоджуються своєю свободою. Раз на 10 хвилин лунали короткі заряди, і далі мовчання. В першому таймі на перилах висів баннер Grande Kyiv, але в другому таймі зняли і його, до того ж після перерви хлопці з розами Грандів були помічені на 10 секторі.

Щодо гостей - вперше з початку чемпіонату фани ФК Львів поїхали на виїзд, до того ж було їх близько сотні. Сидячий сектор, у верхній частині діти, знизу юнаки в тренувальній формі Княжої гризуть насіння, кілька людей на розах і один прапор ФК Львів - ось воно правильне використання адмінресурсу. Час від часу гості скандували "ФК Львів!", інших зарядів наче і не було.

Cектори ДинамоCектор ФК Львів