Енергетик - ФК Львів 1:0 (31.07.2009) Перша ліга. Тур 3
04 серпня 2009
Хоч гра і відбувалася в п’ятницю, та на матч все ж вирушило 55 чоловік (44 вирушили автобусом від клубу), а 11 людей своїм ходом. Автобус, що виїжджав зі Львова був переповненим, оскільки крім фанів (а це фан-клуб і частина Леополітанс) їхали ще і журналісти.

Назвати поїздку в Бурштин словом «виїзд» взагалі складно, оскільки від Львова в містечко Івано-Франківської області добиратися всього 95 кілометрів. Порівняно із 120-ма в Добромиль це взагалі можна назвати прогулянкою.

Суппорт був не найкращим цього дня, особливо в плані звуку. Очевидно, вплинули десь перед виїзні події. Візуально виглядали дещо краще, адже на цей матч Леополітанс організували «акцію в білому».

Щодо господарів. Активних вболівальників «Енергетик» має 20-30 чоловік. Їм у звуковому супроводі допомагає дудка і барабан. В першому таймі 5 суппортерів із Бурштина прийшли до сектору львів’ян з банером, виконаним на прапорі України – Бурштин-Львів: на пиво! Взагалі у бурштинців було велике бажання піти з нами на алко,однак настрій цього дня в городян був не найкращим, тому сподіваємося «енергетики» вибачать нашу відмову :-)

Cектор ЕнергетикаCектор ФК Львів