Арсенал - Металіст 1:2 (29.11.2009) Прем'єр-ліга. Тур 15
30 листопада 2009
Близько 30-40 канонірів на секторі. На хвилину мовчання банер пам'яті жертв голодомору. Під час матчу двічі підіймали розтяжки і використувували один великий прапор. Звук слабкий, навіть враховуючи їхню кількість.

Останній виїзд в цьому році для жовто-синіх пробили близько 300 чоловік. Оскільки басів ні від клубу, ні від ЮК не було, до Бориспіля діставались всі своїм ходом. Завдяки цьому на секторі зібрався більш менш нормальний контингент. Що в результаті дало досить пристойний звук, плюс барабан задавав ритм, тому різнобоїв майже не було. Шизіли в режимі нон-стоп майже весь матч. На початку другого тайму "порвався" барабан, тому другий тайм шизіли без нього. Після першого голу, хлопцями з FGB запалюеться близько 15 димів. Реакції в акабів нуль, ніхто ні куди не вривався. Досить якісні слеми стінка на стінку, додавали драйву. А після другого голу частина сектору стає по торсу. Після фінального свистка команда як завжди підходить до сектора дякувати фанатам за підтримку.