Таврія - ФК Львів 3:1 (16.01.2010) Товариська зустріч
18 січня 2010
Зимове міжсезоння. Кілька років тому не подумав би навіть, що ці два слова, пов'язані з очікуванням гри команди, здатні вплинути якимось чином на палітру життя. Тимчасовий відрізок міжсезоння все той же, що і минулого року, здавалося б - нічого кардинально не змінилося, а от процес очікування стає з кожним роком все важче і важче. Процес очікування ігор набуває якогось нагнітальний відтінок, зиркаєш, час від часу, в календар і розумієш, що до найближчої обведеної кружечком дати - місяць з гаком - як же це довго. Фантастичною для фанів Таврії стала новина, що команда проведе товариський поєдинок недалеко від Сімферополя - до Новопавлівці, після чого відправиться за кордон на збори. Суперник - ФК Львів. Ось він, подумалося відразу, виплеск накопиченого бажання побачити свою команду. У цьому товариському поєдинку планувався перегляд трьох потенційних новачків в складі кримчан - це ще більше додавало інтересу, адже завжди було цікаво пильно стежити за певними гравцями, тим більше знаючи, що хлопці хвилюються на полі і, як кажуть, викладаються на всі сто, адже потрібно себе добре зарекомендувати.

Субота, ранок, за вікном почав валити сніг, як говориться «не травень місяць» (с), а у фанів Таврії тепло і затишно, тихо й інтер'єр наштовхує на ностальгію ... мова йде про дешеву їдальні на а/с Західна, яка враз опинилася в розпорядженні фанатської делегації. Ціни чудові, подумалося відразу «я б тут днюху відзначив», чай по 1.50 грн, булочки починаючи від 1 грн і всілякий перелік гарячих і холодних страв - здавалося, що перемістилися в часі. Хлопці потихеньку підтягувалися на станцію і хто бажав - той відчув гостинність цінової політики їдальні. Рай для проїжджих, що тут і говорити. Відвідавши їдальню, фани вирушили до автобусів, тим паче, що більшість бажаючих поїхати вже прибула, буквально дочекалися ще кількох хлопців і тут же відправилися за тікетами на бас - 2 грн 70 коп, і знову чудове поєднання цифр.

Час витрачений на дорогу в автобусі дорівнює середньостатистичному переміщенню по Сімферополю в годину пік. Це навіть дорогою важко назвати - раз-два і на місці, навіть розговоритися не встигли. Вийшли в Новопавлівці, залишили два з половиною трафарети на зупинці і вирушили до, як виявилося, до вже повністю добудованому спорткомплексу «СКІФ» (в минулому році, при відвідуванні товарняком база тільки будувалася) - дуже навіть вражає. Побачилися з гравцями, які тільки зійшли з клубного автобуса і потягнулися на поле, на якому мав відбутися матч з ФКЛ. Розташувалися фани Таврії на додатковій лаві запасних, розвісили банер і зі стартовим свистком очі, та погляд тільки на полі, на гру, на гру власної команди. Усвідомлюючи, що на полі боротьба не за результат, а за прагнення набрати ігрову практику - заряди видавалися не так часто, як вже звикли на домашніх поєдинках і на виїздах, але тим не менше вони мали місце.

Гру команди розглядати в цьому звіті не станемо, тому що в подібних випадках у людей думки абсолютно різні, комусь рахунок грає роль, хтось любить розкласти все по поличках і проаналізувати гру кожного гравця, комусь достатньо визначити загальний рівень гри команди. У другому таймі на поле вийшли новачки - при чому всі троє, вичисливши хто з них хто - пильно дивилися за їх діями на полі. Всю гру не могли поділити бровку з боковим арбітром, який час від часу змушений був забігати на поле, після якихось десяти хвилин знайшли з ним спільну мову і цей момент надалі сприймався виключно з посмішкою. По закінченні матчу фани сфотографувалися з гравцями команди, подякували їм за гру і вирушили до міста. За все про все - 5-6 годин, а задоволення отримали сповна. Позитив, що тут і говорити.

Cектор Таврії