Динамо - Карпати 2:0 (08.07.2011) Прем’єр-ліга. Тур 5
09 серпня 2011
Черговий матч між київськими та львівськими друзями пройшов не так радісно, як зазвичай: вже 40 днів як нема з нами Андрія "Зони", вже 9 днів, як не стало Сашка Шаленного. Тому було вирішено організувати Матч пам`яті на стадіоні, яким колись завідував Андрій - матч 11 на 11 між київськими та львівськими хлопцями. Перемогу здобули кияни, але хіба це так важливо? На матчі була і дружина Андрія, і його друзі...

На початку гри основних команд львів`яни організували модульне шоу з білих та зелених плашок, вивісивши на перилах банер "Ласкаво прсимо до раю!" з силуетом міста і гербом Карпат. Після цього продемонстрували всі привезені розтяжки і дуже потужно розпочали шизу. Кияни нічого грандіозного не готували, вирішивши всі фінанси, які могли піти на перф, скинути на допомогу "Рижому", львів`янину, якому скоро зроблять операцію... Заряди, як часто буває в таких матчах, намагались чергувати, щоб домашній і гостьовий сектори не перекрикували один одного.

На початку другого тайму було піднято текстовки проти натуралізації в українському футболі. У киян таких текстовок було аж 3, зроблені трьома різними угрупованнями, була текстовка і на львівському секторі. Сподіваюсь хоч так на цю проблему звернуть увагу, Блохін вже почав відхрещуватись від своїх слів про запрошення до збірної Папи Гуйє... Досить непогано виходили спільні заряди і переклички в другій половині зустрічі. Так, на стадіоні можна було почути спільне виконання Dale Cavese.

Продовжуються і закулісні ігри на стадіоні "Динамо". Після виступів на телебаченні кількох київських ультрас з відеодоказами дуже "професійної" роботи менеджерів Динамо була спроба цих самих менеджерів реабілітуватись в цій же передачі, але пан Несенюк тільки погіршив ситуацію і зрівняв свою репутацію з нулем. При таких розкладах працівникам клубу дуже потрібен привід щоб повернути стюардів на трибуни, не тих патлатих хлопчаків, яких ми бачим зараз, а мордоворотів, які стояли на 20-21 секторах рік тому. Це і додатковий заробіток для служби безпеки клубу, і спроба перетягнути хоч якусь кількість фанатів на 11-й сектор, яким ця сама служба негласно заправляє. Вибіги на поле до футболістів після гри "типу зі сторони фанатських секторів" важко назвати приводом. Ці вибігуни - одні і ті самі кожен матч, і кожного разу після свого забігу отримують по морді від хлопців з сектора, бо стюарди чомусь їх просто відпускають... Потрібна більш вагома причина, і заради неї вони готові практично на все, в чому ми переконались на цьому матчі.

В середині другого тайму львівський фанат спіймав на свій прапор 90-кілограмового карася. Мужик просто прогулювався по бігових доріжках перед сектором покурюючи цигарку, аж раптом зірвався і без будь-яких слів почав виривати з рук один з прапорів. Одразу заволодіти прапором йому не вдалось, тому він тупо повис на вудці. Мало хто помітив, але саме перед цим епізодом до виходу з гостьового сектору нагнали чоловік 10 стюардів і тихарі, які стояли весь матч перед 20-м, заздалегідь теж перемістились туди. Львів`яни кинулись рятувати прапор, але вихід з гостьового було заблоковано, тому на підмогу побігли біло-сині. Вистрибнувши зі свого сектору з два десятки киян укатали карася в асфальт. Карась виявився працівником служби безпеки Динамо і лише за допомогою бригади швидкої допомоги зміг покинути стадіон. Провокація не вдалась, організатори акції розраховували заволодіти прапором і тоді, спокійно потираючи руки, транслювали б на всю країну як купка маргіналів "на рівному місці" крушить все наліво і направо, хоча і зараз ви можете прочитати купу "викриваючих" статей... Як стало відомо з достовірних джерел, даного персонажа вже звільнили.

Під кінець гри на обох секторах було запалено чималу кількість піротехніки, поле затягнуло димом і інцидент з карасем швидко забувся. Після фінального свистка велика кількість киян пішла під гостьовий сектор і спільні святкування у декого тривають ще й досі.

Cектори ДинамоCектор Карпат