Огляд нижчих ліг. Тур 10
05 вересня 2017
Центральним матчем цих вихідних була гра збірної, на якій можна було зустріти представників майже всіх українських ультрас рухів. Щодо нижчих ліг, то нічого надзвичайного під час матчів не було. Виділити хіба що можна тих, хто пробивав за свою команду виїзд. Отже, запрошуємо всіх ознайомитись з невеличким оглядом 10-го туру на нашому сайті.

ПЕРША ЛІГА

Рух - Суми 0:1 (03.09.2017)
П’ятеро фанатів Сум проїхало більше 800 км, щоб підтримати свою команду. Навіть в такому мінімальному складі гості створили гарну атмосферу.
Фанати Сум

Десна - Дніпро Ч 3:0 (03.09.2017)
Доволі цікавий вийшов матч, фанати місцевої Десни дуже активно вболівали за команду протягом всієї гри.
Фанати Десни

Краматорськ - Жемчужина 6:2 (03.09.2017)
Звук в обох секторів господарів був на рівні. Але от розбивання назви команди й міста на склади, якось було важко сприймати. На 88 хвилині один сектор заспівав гімн України, інший - «Воїнів світла». В принципі, нічого цікавого на матчі не було, окрім рахунку – 6:2. Вісім голів не кожен день можна побачити, гравці обох команд ні на хвилину не зупинялись. Саме заради такої боротьби на полі варто було відвідати цей матч. Більш детально про цей матч читайте ТУТ
Фанати Авангарду

Полтава - Кремінь 2:0 (03.09.2017)
Активно також підтримували свою команду фанати Полтави. Ультрас Кременя також пробивали цей виїзд
Фанати Полтави
Кремінь на виїзді

Волинь - Оболонь 2:0 (04.09.2017)
Традиційно всі в білому на секторі фанатів Волині. Всі 90 хвилин і господарі, і гості з Києва дуже активно підтримували своїх хлопців. Футболістів Оболоні приїхало підтримати 10 киян.
Фанати Волині
Фанати Оболоні

ДРУГА ЛІГА

Львів - Скала 1:0 (03.09.2017)
Їхати фанатам гостей було недалеко, тому на гостьовому секторі було близько 30 вболівальників Скали.
Фанати Скали

Нива В - Буковина 1:1 (03.09.2017)
Головною зіркою матчу став одинокий фанат Буковини, що пробив цей виїзд. Фанати господарів не могли бути задоволені результатом гри, тому після фінального свистка відбулась розмова з футболістами.
Фанати Ниви
Фанат Буковини

Нива Т - Поділля 3:2 (03.09.2017)
Досить непогана була атмосфера і на цьому матчі. Близько 20 фанатів гостей та трохи більше господарів весь матч так активно вболівали, що ще б трохи, і вибігли б на поле.
Фанати Ниви
Фанати Поділля

Миколаїв-2 - Металіст 1925 2:6 (04.09.2017)
Близько 20 фанатів Металіста поїхали на виїзд в понеділок і, можна сказати, допомогли своїй команді перемогти.