Огляд трибун за тиждень
15 червня 2021
Вихідними було відіграно крайні матчі цього сезону у нижчих лігах. Ультрас намагалися зробити поєдинки незабутніми, влаштовували невеличкі перфи, підводили підсумки та нагороджували золотників. Тепер можна сміливо відправлятися назустріч міжсезонню. Трохи більше подробиць про те, чим дихали фан-сектори минулого вікенду, можна дізнатися у традиційному звіті на нашому сайті.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 30

Кристал - Нива Т 1:1 (12.06.2021)
Досить пристойна кількість народу підтримала господарів в матчі проти Ниви. Переважну кількість матчу херсонці провели на голому торсі та відзначилися потужним звуком. І хоча зірок з неба в цьому сезоні Кристал не хапав та посів останню сходинку у турнірці, фанати все рівно перебували у гарному настрої та з гравцями подякували один одному за сезон. Також зробили колективне фото.

10 тернополян були присутніми на гостьовому секторі.
Фанати Кристала
Тернополяни на виїзді

Металіст 1925 - ВПК-Агро 1:2 (12.06.2021)
Заручилися підтримкою фанатів і господарі поля. Близько трьох десятків ультрас налаштовували харків’ян на перемогу. Та цього разу фортуна була більш прихильною саме до гостей.
Сектор Металіста

Волинь - Чорноморець 1:2 (12.06.2021)
Пристойна кількість народу вже традиційно прийшла підтримати Волинь на 17 сектор. Поразка в матчі проти одеситів не дуже засмутила ультрас господарів, які все рівно прибували у піднесеному настрої та робили колективні фото разом з командою.

Не лишилися без підтримки у Луцьку і футболісти Чорноморця. Десь 15 одеситів побачили перемогу своєї команди на власні очі.
Фанати Волині
Одесити на виїзді

Полісся - Оболонь 1:2 (12.06.2021)
Одразу два сектори підтримували Полісся у цьому матчі. На 18 секторі порядку 15 фанатів під барабан заряджали команду на перемогу. Правда останньої так і не дочекалися, зате порвали барабан. Був також невеличкий перф з прапорами. Двоє представників фан-руху пробили золотий сезон, для одного з них - він вже третій поспіль, для іншого - другий поспіль. На 14 секторі атмосфера була не менш спекотною. Народу там було трохи більше, акцент супорту було зроблено на потужний звук та піро.

17 ультрас Оболоні пробили виїзд до Житомира. Під гуркіт барабану гості гнали команду вперед. Був досить непоганий звук, як для невеличкої кількості народу. Столичні фанати також трошки попалили.
Ультрас Полісся
Сектор Оболоні


ДРУГА ЛІГА. ТУР 26

Реал Фарма - Металург З 2:0 (11.06.2021)
Більше 30 запорізьких фанатів закрили сезон матчем в Одесі. Насолодитися перемогою у гостей не вийшло, адже суперник виявився сильнішим, та все рівно, ця гра вже абсолютного нічого не вирішувала, тож настрою поразка зовсім не зіпсувала.
Запоріжці на виїзді

Епіцентр Дунаївці - Поділля 0:3 (11.06.2021)
Близько чотирьох десятків ультри підтримали Поділля на матчі у Дунаївцях. Подоляни забезпечили команді якісну звукову підтримку, яка лунала протягом усього матчу. Хмельницька команда провела яскраву гру, і трьома голами дала привід використати усю привезену піротехніку. Для Поділля та їхніх фанатів сезон ще не завершився. Перемога у звітному матчі та втрата очок найближчими суперниками дозволила хмельничанам посісти першу сходинку та право зіграти у Золотому матчі Другої ліги, де суперником Поділля буде харківський Метал.
Фанати Поділля

Дніпро Ч - Кривбас 1:3 (11.06.2021)
В останній момент для фанатів Кривбаса виїзний матч перетворився на домашку. Більшості криворіжців виїзд прийшовся б більше до смаку, у хлопців було багато ідей, як зробити матч у Черкасах яскравим, але у керівництва клубу було більше бажання одягти медалі саме вдома. Ультрас були проти цього та просили не переносити матч у Кривий Ріг, але в решті решт, всі обіцянки так і лишилися лише обіцянками. Стосовно самого матчу, то перші 20 хвилин фанати провели мовчки, таким чином висловивши своє незадоволення рішенням переносу виїзного матчу. Далі було розгорнуто банер «Mission passed respect +», що означало успішно пройдену місію і політ на більш складний рівень Першої ліги. Також було невеличке піро-шоу, яке прикрасив банер за написом «Дякуємо за підтримку». Варто відзначити, що троє представників руху, що пробили золотий сезон, отримали іменні футболки, а також пам’ятні сувеніри від клубу.
Фанати Кривбаса


АМАТОРСЬКІ КОМАНДИ

Вікторія - Суми 1:0 (12.06.2021)
Порядку 30 сумських ультрас закрили сезон яскравим матчем у селі Миколаївка. Завдяки розкішній виїзній кареті стилістика виїзду стала напрочуд впізнаваною. А от результат матчу трохи настрій зіпсував. Через кволе та сліпе суддівство Суми припиняють боротьбу за трофей.
Ультрас Сум

Сокіл Золочів - Шахтар Червоноград 2:0 (13.06.2021)
Ультрас Сокола відмовились від активної підтримки команди у першому таймі. Це була акція протесту проти ультиматумів, які ставить обласна футбольна асоціація і керівництво клубу. Представники Львівської асоціації футболу придумали новий регламент і систему штрафів за використання піротехніки. Там прописаний чіткий порядок дій арбітрів під час таких випадків і подальші санкції. Але під час одного з домашніх матчів, за який клуб покарали необґрунтовано великим штрафом, фанатам ніхто не робив жодних зауважень, гра не була зупинена чи перервана. Тому ультрас Сокола вимагають від футбольної влади не писати цифри «з повітря» і не пресувати людей, які по-справжньому люблять футбол і свій клуб.

Більше трьох десятків фанатів Шахтаря підтримали команду на виїзді. Гості не тільки активно заряджали, а також і активно палили піро, доводячи з тим, що «Піротехніка - не злочин».
Сектор Сокола
Фанати Шахтаря