На між збірними України і Казахстану не було нічого цікавого на трибунах не зважаючи на принциповість поєдинку. Кияни дуже пасивно поставились до цієї гри по суті проігнорувавши як сам матч так і підготовку до нього. На стадіоні Динамо цього вечора активних суппортерів нарахохувалось півтора сектори, з них майже половина - приїжджі фанати.
10 червня 2009
Усього в на стадіоні було близько 300-400 уболівальників збірної України, що були розподілені на два українських сектори – один розташовувася на трибуні «Юг (Південь)» - там були найбільш активні фанати, та ще один – на трибуні «Запад (Захід)»– там були представники діаспори та туристи. Звичайно, перегорлати забиті вщент хорватьські трибуни було важко, але викладалися українці як могли.
04 квітня 2009
Сумнівів, що вся квота (якщо не помиляюсь 3000) квитків для України на Уемблі буде продана не було, не зважаючи на ціну в 65 євро. Але з таким контингентом на секторі краще б фанатіли ті 50 чоловік, які дійсно приїхали підтримати команду. Британці теж зі своєї сторони зробили все можливе щоб гості з України не змогли нормально підтримати свою національну збірну.
20 листопада 2008
19 листопада Дніпропетровськ отримав змогу похвалитися новою ареною не лише у масштабах державних, а й у масштабах міжнародних. Саме тому й очікувалося, що на 150-ий матч збірної України, який наші хлопці грали з норвежцями, приїде багато людей. Але доволі висока ціна на квитки і холодна погода зробили своє діло. Стадіон було забито десь на третину.
13 жовтня 2008
«Нажаль. Не дуже. Слабенько». Десь переважно такі оцінки перфомансу та шизи мали місце після матчу. Цей матч став справжнім іспитом для приймаючої сторони. Справились харків’яни чи ні, сказати важко. Питання в іншому. А чи міг перф та сама організація бути краще в наших ультрас-умовах в країні? Проходив би матч у Дніпропетровську, Києві, Донецьку, Львові.. Краще б було? Цього не знає ніхто.
07 вересня 2008
Вперше фани різних українських команд зробили своїми силами один спільний перформанс на гру збірної. Не буду перераховувати угрупування які здавали гроші на цю справу щоб когось ненароком не забути, але дійсно до діла доклалось дуже багато людей. Тканину закуповували в Одесі, банер малювався в Києві і вже домальовувався у Львові.
27 березня 2008
Матчі збірної останнім часом приносять одне розчарування в плані супорту. Невже у нашої країни всього 1000 відданих фанатів (нагадаю, що на матч Динамо - Металург Донецьк тиждень тому фан-сектор зібрав як мінімум в 2,5 рази більше людей). Неприємно вразив і контингент на секторі, і тут мова не про людей в туфлях - їх то якраз зрозуміти можна...
22 листопада 2007
На цей матч не було організованого фан-сектора на стадіоні. Не буду довго писати чому це сталось, але фан-клуб "Динамо" Київ відмовився взяти на себе відповідальність за поведінку вболівальників (воно і зрозуміло, якщо головною умовою від ФФУ є відсутність піротехніки і всі знають, що хтось таки та запалить), а інші клуби - ну самі розумієте... Тому кожен купляв квиток своїми силами...
19 жовтня 2007
Цей матч не викликав жвавого ажіотажу серед уболівальників, навіть були побоювання, що квитки у фан-зону, які реалізувались через фан-клуб Динамо Київ, залишаться не розібраними. На цей раз для ультрас виділили центральні сектори. Крім київських ультрас на секторі були помічені хлопці з Миколаєва, Луганська і Львова.