українська english
Оцінка стадіону    
Акустика
Зручність
Міліція
 
Стадіони    
Буковина
Ворскла
Дніпро
Ім. Ю.О. Гагаріна
Ім. М.І. Горюшкіна
Металіст
Метеор
Оболонь
Сокіл
Україна
Юність
 
Стадіон "Метеор"
Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Більшовицька, 27-А Фан-сектор: -
Місць: 24 381 Гостьовий сектор: -
Секторів: 33    
Освітлення: 1400 люкс Каси стадіону: +38 (0562) 342-989
Рік побудови: 1966    
Від редакції: У 1962 році на базі ПО ЮМЗ почав свою діяльність СК "Метеор" після чого почалось активне будівництво спортивних споруд. Стадіон "Метеор" був побудованний у 1966 році, саме в цей час на ньому почала грати команда «Дніпро». Через розвинену у місті промисловість в’їзд іноземцям заборонявся, тому єврокубки ФК «Дніпро» грав на інших аренах, лише в 1988 році на «Метеор» вперше приїхала європейська команда (Бордо). Остання реконструкція проходила у 2002 році. Тоді кількість місць було зменшено з 35000 до 24381. Цей стадіон також приймав матчі Збірної України. Трибуни побудовано стандартно як для свого часу, тож лицьові банери можливо розвісити лише на паркані перед секторами (банери великого розміру розташовувати незручно). Кут нахилу трибун дуже маленький, тож великі полотна не завжди виглядають так, як потрібно. Коли на «Метеорі» грав «Дніпро», міліція часто створювала проблеми, як домашнім так і гостьовим фанатам, влаштовуючи серйозний шмон при вході, часто були проблеми з проносом банерів. Зараз же на стадіоні виступає клуб другої ліги «Дніпро-75», тому з міліцією стало все значно простіше.
Як дістатись до стадіону:
1. З залізничного вокзалу: Виходячи з вокзалу до проспекта Карла Маркса потрібно сісти на маршрутку 155 (зупиняється праворуч від входу до вокзалу, біля «ПузатоїХати»). Також до стадіону іде маршрутка №117 від Слов’янського ринку (від вокзалу йти 200 метрів), а також трамвай 11 (зупинка на площі перед вокзалом).

2. З автовокзалу: Від автовокзалу до стадіону ходять маршрутні таксі 155 або 106, а там пройти метрів 200 до стадіону.
Місто Дніпропетровськ:
Регіон: Дніпропетровська область
Засноване: 1776 рік
Попередні назви: Єкатеринослав, Новоросійськ
День міста: друга неділя вересня
Поділ міста: 8 районів
Населення: 1 019 074     (на 01.02.2009)
Площа: 405,0 км кв
Густота населення: 2 968 осіб/км кв
Водойма: р. Дніпро
Футбольні клуби: Дніпро, Дніпро-2
Від редакції: Поряд з МакДональдсом і іншими фаст-фудами в місті є достатня кількість місць, де можна не дуже дорого але пристойно потрапезувати - розвинена мережа "Пузата Хата" - один з закладів знаходиться прямо поблизу залізничного вокзалу пл. Петровского, 5; рухаючись в центр можна знайти ці заклади в ТЦ "Мост Сіті"; вул. Гагаріна, 23 і вул. Карла Лібкнехта оідразу на перехресті з центральним проспектом К. Маркса. "Дрова" і подібні заклади також не складно знайти в місті.

Щоб скласти своє враження про місто, думаю, приємно буде прогулятися по набережній в центрі міста до парку Шевченко - це улюблене місце прогулянок і відпочинку городян. Надзвичайно широка, довга, із зеленим бульваром по середині, набережна річки Дніпро...

Парк ім. Тараса Шевченка парк поділяють на берегову і острівну частини. Берегова частина: Літній театр, Палац Студентів (колишній Потьомкінський Палац). Монастирський острів. На острів перекинутий пішохідний міст і Канатна підвісна дорога.На острові розташовані: Акваріум прісноводих риб, невеликий Зоопарк, атракціони, декілька водно-спортивних клубів і баз, де можна взяти на прокат човен. У нижній частині острова розташовані пляжі. Так само не залишить байдужими гостей міста парк Лазаря Глоби. Парк є одним із найстаріших в місті. На його території постійно діють атракціони, картинг.
Мальовничі куточки міста:
Набережна Проспект Карла Маркса Парк Глоби
Набережна
Проспект Карла Маркса
Парк Глоби
Історичний музей Парк Шевченка Річковий порт
Історичний музей
Парк Шевченка (острівна частина)
Парк Шевченка (берегова частина)
Вид з лівого берега Троїцький собор Залізничний вокзал
Вид з лівого берега
Троїцький собор
Залізничний вокзал
  Партнери :: Обмін кнопками :: RSS :: Контакти