українська english
Оцінка стадіону    
Акустика
Зручність
Міліція
 
Стадіони    
Буковина
Ворскла
Дніпро
Ім. Ю.О. Гагаріна
Ім. М.І. Горюшкіна
Металіст
Метеор
Оболонь
Сокіл
Україна
Юність
 
Стадіон "Оболонь"
Адреса: м. Київ, вул. Північна, 8 Фан-сектор: 1
Місць: 4 305 Гостьовий сектор: 8, 9
Секторів: 14    
Освітлення: 1000 люкс Телефон клубу: +38 (044) 411-39-10
Рік побудови: 2002    
Від редакції: Домашня арена ФК «Оболонь» є чисто футбольною та має дві трибуни. Південна трибуна вміщує 1 305 глядачів. Влітку 2008 року закінчено встановлення стільців на північній трибуні, яка може вмістити 3 000 глядачів. Будівництво стадіону розпочалося в 2001 році, коли постала потреба у новій арені для «Оболоні», що претендувала на вихід до вищої ліги. 6 жовтня 2002 року на ще недобудованому стадіоні (прес-конференцію довелося проводити у сусідній школі) відбувся перший матч — «Оболонь» приймала «Кривбас». Проте регулярні матчі на стадіоні почали проводитися з 2004 року, коли в якості домашнього поля стадіон почала використовувати «Оболонь-2». З 2005 року стадіон став домашньою ареною і для основного складу «Оболоні». У грудні 2006 року розпочалося будівництво північної трибуни, яке завершилось влітку 2009 року. Перед стартом сезону 2009-2010 також було встановлено кольорове табло, біотуалети, оформлено окремий вхід для фанів команди гостей. «Оболонь» має статус тренувального стадіону Євро-2012. Завдяки тому, що стадіон чисто футбольний, поле видно чудово з будь-якої точки. Дах північної трибуни створює дуже сильну акустику, там же вішати банери значно зручніше ніж на "півдні", оскільки висота більша. Зовсім нещодавно перед гостьовим сектором було встановлено 1,5-метровий паркан, тому банерів за ним практично не видно. Міліція досить лояльна як до господарів, так і до приїжджих. В хорошу погоду трибуни стадіону заповнюються місцевими жителями, оскільки квитки є досить дешевими. Досить часто ФК «Оболонь» практикує різного роду піар-акції, такі як роздача безалкогольного пива чи клубних журналів на трибунах.
Як дістатись до стадіону:
1. З залізничного вокзалу "Київ-Пасажирський": Зліва від головного терміналу, пройшовши метрів 100-150 сісти на станцію метро "Вокзальна". Їхати до станції "Хрещатик", а там перейти на станцію "Майдан Незалежності" і їхати до кінцевої "Героїв Дніпра". Вийти на вулицю потрібно на ту сторону, де знаходиться ринок. Одразу за виходом з переходу повернути наліво і йти вздовж ринку по Оболонському проспекту до його кінця. За ринком потрібно звернути направо у двори і пройти ще метрів 300 щоб побачити стадіон...

2. З "Центрального" автовокзалу: Вийшовши на Московську площу вам потрібно зорієнтуватись і пройти вбік мосту через залізну дорогу, перейшовши перед цим на протилежну сторону проїжджої частини. Далі ідете пішки через міст і пройшовши метрів 600 по бульвару Дружби Народів звертаєте ліворуч. Далі ще метрів 150 - і ви потрапите на станцію метро "Либідська". Їхати до зупинки "Героїв Дніпра", а далі дивіться попередній пункт.

3. З міжнародного аеропорту "Бориспіль": Прямо з аеропорта до Києва ходять маршрутки і автобуси. Вони вас довезуть до станції метро "Харківська" (в цьому випадку потрібно їхати до станції "Палац Спорту", робити пересадку на "Площа Льва Толстого" і їхати до "Героїв Дніпра"), або ж до станції метро "Лівобережна" - звідти їдете до станції "Хрещатик" і через пересадку на "Майдан Незалежності" їдете до "Героїв Дніпра". Далі див. пункт 1.

4. З міжнародного аеропорту "Київ": На виході з аеропорту необхідно сісти на тролейбус №9 і їхати до залізничного вокзалу, а далі див. пункт 1, або ж на тролейбусі №22 їхати до метро "Шулявська", а далі до метро "Хрещатик" - пересадка на станцію "Майдан Незалежності" і їхати до "Героїв Дніпра", і знову ж таки див. пункт 1
Місто Київ:
Регіон: м. Київ
Засноване: 482 рік
Статус міста: з 9 століття
День міста: отання неділя травня
Поділ міста: 10 районів
Населення: 2 770 014 (на 01.08.2009)
Площа: 839 км кв
Густота населення: 3 178 осіб/км кв
Водойма: р. Дніпро, р. Либідь
Футбольні клуби: Динамо, Оболонь, Арсенал, Динамо-2 грає за межами міста
Від редакції: Історія Києва (міста, названого на честь Кия - старшого з трьох засновників міста), найбільшого міста та столиці України - досить довга та значна. Точний час появи Києва досить важко визначити. Відповідно до легенди, велике місто було передвіщене Святим Андрієм - апостол був вражений видовищем дніпровських схилів і видами на річку Дніпро: "це буде місто велике - новий Ієрусалим". Передбачається, що Київ існував вже в V столітті - спочатку, тільки як торговельне поселення. Поступово місто набуло положення центру всієї східно-слов'янської цивілізації й досягло свого "Золотого Століття", ставши центром Київської Русі в X-XII ст.

Однак, політичне та культурне значення Києва було майже втрачене протягом татаро-монгольского завоювання 1240р. Протягом наступних віків Київ був провінційною столицею, в передмістях територій, які контролювалися могутнішими сусідами: герцогом литовським, польсько-литовською державою і Росією. Київ розцвів під час російської промислової революції наприкінці XIX ст. У неспокійний час, що настав після російської революції 1917 року, Київ був задіяний відразу в декількох конфліктах, однак, йому вдалося пройти через них і стати столицею декількох, недовго існуючих українських розрізнених земель. З 1921 року Київ стає радянським містом, з 1934р. - столицею Радянської України. Протягом Другої Світової війни, місто було зруйноване знову, причому цього разу - повністю, однак йому вдалося відновитися в післявоєнні роки - більш того, стати третім найважливішим містом Радянського Союзу. Зараз Київ по праву продовжує залишатися столицею незалежної України з 1991 року, після грандіозного колапсу СРСР. Місто є культурним, урядовим, науковим, промисловим та транспортним центром України.

Впродовж своєї багатовікової історії Київ здобув величезні надбання в культурі та мистецтві. Найбільш давні будови Києва відносяться до XI-XII сторіч, коли Київ був центром потужної європейської держави — Русі. Зберіглися також будинки XVII-XVIII століть, проте переважають в архітектурному обличчі міста будови другої половини XIX століття, та початку ХХ століття, виконані у стилі модерн та конструктивізму. До числа найзначніших архітектурних пам'яток Києва зараховують наступні: Золоті ворота зруйнованого Київського кремля, Софійський собор (XI ст.), комплекс споруд Києво-Печерської лаври (XI—XVIII ст.), Маріїнський палац, Червоний корпус КНУ, Будинок з химерами, Будівля Національного банку, Видубицький монастир (XI ст.), Михайлівський Золотоверхий собор, , Андріївська церква.

Ознайомитись з усіма визначними місцями столиці практично нереально за одну добу. До вашої уваги один з популярних туристичних маршрутів, який охоплює максимально можливу кількість пам'яток центральної частини міста. Розпочинаючи екскурсію з Поштової площі можна ознайомитись з річковим вокзалом і пройшовши вулицею Сагайдачного потрапити на Контрактову площу, а звідти на Андріївський узвіз. Пройшовши повз Андріївську церкву, руїни Десятинної церкви і Історичний музей ви потрапите до Михайлівського Золотоверхого собору. Звідти варто продовжувати свою подорож повз Софійську площу і Золоті ворота до Оперного театру, Будинку вчителя і Червоного корпусу КНУ. Таким чином ви потрапите в парк Шевченка, а звідти пряма дорога через площу Льва Толстого на Бесарабський ринок, де починається головна вулиця міста - Хрещатик. Далі екскурсія пролягає по Хрещатику аж до протилежного його кінця - Європейської площі, повз Майдан Незалежності. Якщо залишились сили - можете піднятись в Маріїнський парк, до Маріїнського палацу, Кабінету міністрів і Верховної ради. А звідти - рукою подати до резиденції Президента і Будинку з химерами... Підкріпитись в місті зовсім не проблема, оскільки в Києві діє розповсюджена мережа недорогих закладів типу "Пузата хата", "Домашня кухня", "Два гуся", "Печена картопля", "Дрова" і т.д. А от за ночівлю в столиці доведеться викласти кругленьку суму. Готелі коштують на рівні інших європейських столись, значно простіше компанією зняти квартиру з подобовою оплатою.
Мальовничі куточки міста:
Майдан Незалежності Пішохідний міст Ляльковий театр
Майдан Незалежності
Пішохідний міст
Ляльковий театр
Андріївський узвіз Будинок з химерами Софійський собор
Андріївський узвіз
Будинок з химерами
Софійський собор
Києво-Печерська лавра Маріїнський палац Золоті ворота
Києво-Печерська лавра
Маріїнський палац
Золоті ворота
  Партнери :: Обмін кнопками :: RSS :: Контакти