українська english
Оцінка стадіону    
Акустика
Зручність
Міліція
 
Стадіони    
Буковина
Ворскла
Дніпро
Ім. Ю.О. Гагаріна
Ім. М.І. Горюшкіна
Металіст
Метеор
Оболонь
Сокіл
Україна
Юність
 
Стадіон "Ворскла" ім. Олексія Бутовського
Адреса: м. Полтава, пл. Незалежності, 16 Фан-сектор: 22
Місць: 25 000 Гостьовий сектор: 11
Секторів: 34    
Освітлення: 1200 люкс Каси стадіону: +38 (05322) 2-16-70
Рік побудови: 1951    
Від редакції: За свою історію стадіон двічі реконструювався (1968-1974 і 1995-2000) і чотири рази змінював свою назву. В 2008 році до сучасної назви стадіону додали ім'я Олексія Бутовського, до цього він називався «Урожай» (1951—1956), «Колгоспник» (1956—1953), «Колос» (1956—1990) і «Ворскла» (1990—2008). В тому ж 2008-му стадіон прийняв Суперкубок України, спеціально до цієї події арену було обладнано сучасним табло. Загалом відсутність даху абсолютно не сприяє хорошій акустиці на стадіоні. Трибуни за воротами побудовано досить високо над рівнем поля, що дозволяє зручно розвішувати на перилах лицьові банери будь-якого розміру. Міліція часто створює проблеми як домашнім так і гостьовим фанатам, влаштовуючи серйозний шмон при вході, пронести палки для прапорів і розтяжок досить проблемно.
Як дістатись до стадіону:
1. З залізничного вокзалу "Полтава-Київська": Вийшовши з будівлі вокзалу іти прямо метрів 300 по вул. Кондратенко, на перехресті не переходячи на протилежну сторону вулиці сісти на тролейбус №1 і їхати до зупинки Сінна. Там перейти на протилежну сторону вулиці і пройшовши один квартал вглиб по цій вулиці потрапите в парк перед стадіоном.

2. З залізничного вокзалу "Полтава-Південна": Вийшовши з вокзалу сісти на тролейбус №1 або №4 або ж №9 і їхати до зупинки Сінна, і далі не переходячи на протилежну сторону дороги пройти вглиб по вулиці метрів 400 до стадіону

3. З автовокзалу: Від автовокзалу до стадіону ходять тролейбуси №5 і №8. На них їхати до зупинки Сінна, а там пройти метрів 400 до стадіону.
Місто Полтава:
Регіон: Полтавська область
Засноване: 899 рік
Статус міста: з 1174 року
День міста: 23 вересня
Поділ міста: 3 райони
Населення: 315 268     (на 01.01.2003)
Площа: 103,0 км кв
Густота населення: 4 035 осіб/км кв
Водойма: р. Ворскла
Футбольні клуби: Ворскла, ФК Полтава
Від редакції: Краєвиди мальовничого і затишного міста Полтава сприяють чудовому проведенню часу на виїзді. За свою довгу історію місто в першу чергу прославилось історичною битвою 1709 року між запорізькими козаками, шведами і військами Московської держави, але було і ще безліч історичних подій, про що свідчить сила-силенна пам'ятників в центрі міста.

У вихідні дні місто дуже спокійне і на вулицях мало людей. В порівнянні зі столицею досить сильно помітна різниця цін - тут можна бюджетно поїсти в кафешках чи піцерії на сусідніх з центральною площею вулицях. З громадського транспорту в першу чергу корисним буде тролейбус, тролейбусні маршрути з'єднують більшість куточків міста.

У місті варто відвідати Білу альтанку, збудовану на честь 200-річчя Полтавської битви. Крім прекрасного виду на Хрестовоздвиженський монастир можна побачити кілька пам'ятників поряд, камінь Ігорю Святославовичу, пам'ятник полтавській галушці. У місті діє сім державних музеїв: краєзнавчий, художній, музей-заповідник “Поле Полтавської битви”, літературно-меморіальні музеї І. Котляревського, П. Мирного, В. Короленка, музей авіації і космонавтики ім. Ю. Кондратюка.
Мальовничі куточки міста:
Біла альтанка Корпусний сад Пам'ятник полковнику Келіну
Біла альтанка
Корпусний сад
Пам'ятник полковнику Келіну
Пам'ятник полтавській галушці Театр ім. Гоголя Музей  Котляревського
Пам'ятник полтавській галушці
Театр ім. Гоголя
Музей Котляревського
Пам'ятник Т.Г. Шевченкові Музей Полтавської битви Пам'ятник загиблим козакам
Пам'ятник Т.Г. Шевченкові
Музей Полтавської битви
Пам'ятник загиблим козакам
  Партнери :: Обмін кнопками :: RSS :: Контакти